Samsung EHS TDM+

EHS TDM+ má venkovní jednotku a vitřní jednotku podobně jako u klasického splitového řešení. Jedinečností systému TDM+ je možnost připojit až 7 vnitřních klimatizačních jednotek.

Výměna tepla do objektu probíhá stejně jako ve splitovém provedení až uvnitř objektu ve vnitřní jednotce. To přináší hned několik výhod, mezi ně patří třeba fakt, že nemusíme nijak zvlášť řešit zamrzání vody při výpadku proudu, neboť v exteriéru s vodou vůbec neoperujeme. Další výhodou je například kompaktnost vnitřní jednotky, oběhové čerpadlo, čidlo průtoku, expanzní nádoba a bivalentní (záložní) zdroj tepla, to vše máte úhledně sestavené ve vnitřní jednotce = hydroboxu.

TDM+ s integrovaným zásobníkem

Systém Samsung EHS ClimateHUB můžete nyní umístit do menšího prostoru, čímž zkrátíte čas, nároky a náklady na instalaci. Kompaktní a modulární jednotka Tank Integrated Hydro v sobě integruje továrně montované hydraulické prvky a nástěnnou jednotku spolu s velkou nádrží na teplou užitkovou vodu, která je dostupná ve variantách o objemu 200 a 260 litrů.